Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2016 » Червень » 26 » У Груні відбувся матч п'ятого туру чемпіонату Охтирського району
12:08
У Груні відбувся матч п'ятого туру чемпіонату Охтирського району

У суботу, 25 червня, у селі Грунь відбувся матч 5 туру чемпіонату Охтирського району між Лучем та Нивою.

Луч - Нива 1:5

Хухра, як і належить фавориту, з перших хвилин зустрічі взяла м’яч під свій контроль. Досвідчені та майстерні, гравці групи атаки гостей раз за разом створювали напругу біля воріт суперника. Та розпечатати ворота Луча вдалося лише з пенальті – це Білера Віталій на 19-й хвилині реалізував вирок судді. Уже на третій доданій до першого тайму хвилині Нива подвоїла свою перевагу. І знову гол на рахунку Білери, який, загалом, записав на свій рахунок аж чотири забиті м’ячі. Другий тайм розпочався із взяття воріт Ниви. Замашка Роман перехопив пас назад на воротаря і відправив сферу за призначенням. Та на цьому атакувальні звитяги господарів поля завершилися – дуже швидко (на 50-й та 55-й хвилині) Хухра довела свою перевагу до розгромної, а крапку в матчі на 80-й хвилині поставив усе той же Білера.

1:5 – сенсації у Груні не відбулося, Нива взяла чергові три очка і йде на перерву в чемпіонаті у якості одноосібного лідера. Луч же, маючи в своєму доробку одне залікове очко, замикає турнірну таблицю.