Головна » 2016 » Липень » 20 » Провал Груні, перемога на класі Хухри
Провал Груні, перемога на класі Хухри

Відбувся черговий  тур чемпіонату Охтирського району

Темп - Нива 2:5
Олімп - Луч 9:3

У п’ятницю Куземин приймав Ниву. Господарі набрали гарну ігрову форму, Хухра відчуває кадровий дефіцит – гра обіцяла стати захоплюючою. Гості досить швидко повели в рахунку, тримаючи гру під контролем. Однак, друга жовта картка, отримана Володимиром Гриньовим наприкінці першого тайму – змінила хід поєдинку. Темп, за гучної підтримки вболівальників, хлинув вперед і, вже на початку другої половини зустрічі, зрівняв рахунок. Куземин і не думав зупинятись на досягнутому, продовжуючи свою навалу. Та Нива на все це зуміла відповісти власними контрвипадами, котрі в середині другого тайму вилилися в два забиті м’ячі. Такий поворот зламав молоду команду Темпа. Далі Хухра ще двічі відзначилася у воротах суперника, на що господарі змогли відповісти лише одним голом. 2:5 – Куземин, попри гідну гру, зазнав поразки, а Нива ж повернулася на вершину турнірної таблиці.

Темп (Куземин) 2-5 Нива (Хухра)

Голи: Міняйло, Маляренко – Селегей (2), Давиденко (2), Дзекалєв (автогол)

Темп: Явтушенко, Кондрашевський, Білан, Іванов (Бузина), Міняйло, Усенко, Гайдиш, Дзекалєв, Кіященко, Литвин (Славітич), Маляренко

Нива: Олефіренко, Хомич, Кривоколіско, Лебідь, Бич, Селегей, Давиденко, Мамедов, Кравченко, Гриньов, Баклан

Вилучений – Гриньов Володимир (друга жовта картка)

Інший матч звітного туру став найбільш результативним у чемпіонаті та завершився найбільш розгромною перемогою. Це Олімп на своєму полі поглумився над сусідами з Груні. У цей вечір у футболістів В’язового залітало в ворота все, що тільки можна. 9:3 – цілковите фіаско Луча, Олімп же покращив різницю забитих/пропущених м’ячів та повернувся на третю сходинку.

Олімп (Вязове) 9-3 Луч (Грунь)

Голи: Шульга Ю. (3), Ладика (3), Колісніченко (2), Чут – Павлюк, Забашта М., Замашка Я.

Олімп: Шульга Б., Богатир, Зінченко Ю., Зінченко О., Скудченко, Колісніченко, Чут, Шульга Ю., Рогальський О. (Педченко), Ладика (Рогальський В.), Москаленко (Кудлай)

Луч: Замашка Р., Діденко, Москов, Пікутовський, Вельбой, Замашка Я., Забашта М., Павлюк, Забашта Ст., Залян, Кравченко

Черговий тур, чергові ротації в турнірній таблиці – що буде далі, з’ясуємо уже найближчих вихідних!

P.S. Прочитав - оціни матеріал. Маєш, що сказати - напиши коментар ;)

Переглядів: 802 | Додав: Yarik | Рейтинг: 4.7/3